Таланти рідного краю

Таланти рідного краю

У міській бібліотеці-філії №5 Уманської ЦСБ проведено краєзнавчо — літературний захід з участю художників,  поетів,співаків та юних обдарувань міста Умань та району і найактивніших учасників масових заходів викладачів, учнів 10-х класів Уманських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №3 та №14

«Художник повинен любити життя, і доводити всім , що воно прекрасне». Ці слова Анатоля Франса знайшли підтвердження на художніх виставках  у бібліотеці-філії. Світ побачений і зафіксований художниками, дійсно різнобарвний, різноманітний і прекрасний.


Ганна Вахламова , уманська художниця, представила талановиті картини:  Мальовничі краєвиди «Софіївки», Зимові пейзажі, Розмаїття квітів. Розповіла про себе , як стала художницею. На виставці мала місце картина, яку художниця намалювала  нещодавно під враженням поїздки у Польщу у складі уманської делегації.

Пише  ввірші які читала на заході. Разом зі співачкою Оленою Мащенко створили прекрасну пісню про Умань.

У виконанні Олени Мащенко послухали пісню про Умань та про «Софіївку».

Серед запрошених була: головний спеціаліст Уманської районної ради, голова «Активу Жінок Уманського району», керівник районного дискусійного клубу  «САПФІР», організатор конкурсу «Обдарованість року» Ольга Василівна Тодчук, яка представила юну художницю Юлію Роїк – одинадцятикласницю Полянецької загальноосвітньої школи, випускницю Уманської школи мистецтв, члена районного дискусійного клубу «САПФІР», неодноразову переможницю районного конкурсу «Обдарованість року», в номінації «Веселкова палітра». Художниця бере участь у проекті УЕФА «Друзі Євро — 2012», розповіла як малювала картину на  конкурс, про зображення на ній. ЇЇ удостоєно почесного статусу Друг УЄФА Євро — 2012. 23 вересня Юля була в Києві на зустрічі з  видатними особистостями  сучасності, з відомими публічними людьми, спортсменами,

Політиками, представниками культури, діячами в різних областях. Поділилась враженнями від поїздки  в Табір «Молода гвардія».

Юні обдарування рідного краю представляли  Марія і Даша Черній, учениці Уманської школи мистецтв, неодноразові переможниці обласних та регіональних  конкурсів виконавчої майстерності обдарованих дітей.  Сестри Черній навчаються в Уманській загальноосвітній школі №11. У 2011 році Даша отримала гран-прі  на обласному конкурсі.  А ансамбль «Жар-птиця», в якому вони беруть участь , зайняв 1 місце.

У виконанні сестер звучали пісні про Україну, Даша виконала авторську пісню про рідний край.

Дякуємо за  допомогу в організації та проведенні заходу заступникам із навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл  міста Умані №3, №14 оксані Василівні Гнатишиній, Аллі Михайлівні Сьомак, телекомпанії Умань.

Завідуюча Уманською міською бібліотекою-філією №5 для дорослих : Т.Г.Цимбал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*