Умань спортивна

Умань спортивна

2012 рік згідно розпорядження Кабінету Міністрів України оголошено Роком спорту та здорового способу життя.

На виконання цього розпорядження в міській бібліотеці – філіалі №5 для дорослих Уманської МЦСБ організовано постійно діючу тематичну виставку друкованих видань спортивної тематики, де представлено довідкові та навчальні видання, науково – популярні, методичні журнали, матеріали газет центральних органів виконавчої влади України. Мають місце розділи виставки «На шляху до Євро — 2012» та краєзнавчий розділ «Умань спортивна».


Проведено тематичний захід інформаційного, освітнього і виховного характеру «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя і зміцнення миру» організатори якого: кафедра фізичного виховання Уманського Національного університету садівництва та міська бібліотека – філіал №5 для дорослих Уманської МЦСБ.

В ньому брали участь: старший викладач, завідувач кафедри фізичного виховання УНУС, майстер спорту з важкої атлетики – Василь Іванович Пучко, кандидат педагогічних наук, доцент, тренер вищої категорії, тренер Національної збірної команди з  настільного тенісу 2004 – 2005р.р. – Іван Федорович Чорнобаб, майстер спорту з легкої атлетики, неодноразовий чемпіон і рекордсмен Європи серед юніорів, чемпіон світу серед юнаків – Андрій Мартинюк, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України, чемпіон світу серед спортсменів до 21 року, учасник Всесвітніх Універсіад 2007- 2011р. – Ярослав Жмуденко, майстер спорту з настільного тенісу, чемпіонка і призерка чемпіонатів України, учасниця юнацького чемпіонату Європи – Яна Жмуденко, майстер спорту з важкої атлетики – Володимир Петришин, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, призерка чемпіонатів України, учасниця юнацького чемпіонату світу – Людмила Жовтобрюх.


Про досягнення вихованців УНУС на спортивній арені та запрошення до вступу в навчальний заклад, де можна поєднати навчання зі спортивною підготовкою, розповів у своєму виступі завідувач кафедрою фізичного виховання В.І. Пучко.

Студенти – спортсмени представили легку атлетику – королеву спорту, яка посідає гідне місце в системі фізичного виховання; важку атлетику – силовий вид спорту, в основі якого лежить виконання вправ зі штангою – піднімання ваги. Розповіли про такий вид спорту як настільний теніс.

У їхніх словах було скільки любові і відповідальності перед Батьківщиною, щирості.

На заході були присутні шанувальники спорту – викладачі загальноосвітніх шкіл міста Умані №3 та №14, ДНЗ Уманського професійного ліцею, учні 10-х спортивних класів вищезгаданих шкіл та учні ДНЗ Уманського професійного ліцею.

Леся Колісник, учениця 11 класу ЗОШ№3, розповіла про свої спортивні досягнення та її плани на майбутнє.

Ми пишаємося нашими славними майстрами спорту, цими сильними особистостями, яких виховав великий спорт, і сподіваємося, що їх приклад навчить нас сміливо торувати складні життєві шляхи і приведе багатьох у спортивні зали, стадіони, басейни.


Дякуємо за допомогу в організації та проведенні неординарного і цікавого заходу завідувачу кафедрою фізичного виховання УНУС В.І. Пучко, заступникам  директора з навчальної — виховної роботи ЗОШ№14 – А.М. Сьомак, ЗОШ№3 – О.В.  Гнатишиній, ДНЗ Уманського професійного ліцею – Н.П. Босовській, телекомпанії «Умань».

Завідувач Уманської міської бібліотеки – філії №5для дорослих  Т.Г. Цимбал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*