Зустріч з ветеранами

Зустріч з ветеранами


З нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги у бібліотеці- філіалі№5 відбулася зустріч представників трьох поколінь: ветеранів Великої Вітчизняної війни, сьогоднішніх захисників Вітчизни та молоді. Когорту ветеранів Умані представили очільник міської організації ветеранів війни і праці гвардії полковник у відставці А.Є. Ходан,голова МУСУВ М.А. Вальдман, гвардії полковник у відставці Б.М. Москалюк, гвардії підполковники медичної служби К.Х. Шекстело та Г.О. Дерев’янко, капітан першого рангу А.Я. Кононенко.


Від імені працівників та читачів бібліотеки сивочолих чоловіків та жінок привітала й вручила їм коровай учениця школи №3 Олена Жеребенко.


Представники старшого покоління поділилися спогадами про роки війни. Зацікавили розповіді жінок-ветеранів. Так, К.Х. Шекстело була медпрацівником партизанського загону, що чинив опір окупантам у лісах Білорусі. Чимало картин війни береже пам’ять Г.О. Дерев’янко. Пригадала, як ще зовсім молодою під кулеметними чергами та артилерійським обстрілом виносила поранених солдат і офіцерів з поля бою.

Не залишили байдужими спогади Б.М. Москалюка та А.Я. Кононенка, який також під акомпанемент гітари виконав кілька власних пісень та подарував бібліотеці книги, на сторінках яких – поезія, проза, роздуми, спогади.


Вдячна юнь, старшокласники шкіл №3 (заступник директора з навчально-виховної роботи О.В. Гнатишина) та №14 (заступника директора з навчально-виховної роботи А.М. Сьомак), привітали шановних ветеранів з Днем Перемоги.

Представники військової частини А3024 капітан Р.І. Блажків  та старший солдат О.А. Бусера розповіли про сьогодення Збройних сил України, запевнивши – справа захисту Батьківщини у надійних руках.


У виконанні студента музичного училища Расіна Багірова і ветеранів педагогічної і культосвітньої праці Г.М. Смілянець та І.І. Кузьменка прозвучали пісні та мелодії молодості ветеранів.


Завершилася зустріч фотографуванням на згадку.


Т.Цимбал, завідувач БФ№5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*