Виставка однієї книги

ВИСТАВКА ОДНІЄЇ КНИГИ

“М А Р И Н А   П А В Л Е Н К О ПРО ПАВЛА ТИЧИНУ, НАДІЮ СУРОВЦОВУ, ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА, ВАСИЛЯ СТУСА, ІРИНУ ЖИЛЕНКО’’ в  Уманській бібліотеці-філії№5

Автор цієї книги – уманська письменниця,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри украЇнськоЇ літератури Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Член НаціональноЇ Спілки письменників УкраЇни, переможець і лауреат літературних конкурсів, автор багатьох наукових публікацій , методичних рекомендацій–МАРИНА  ПАВЛЕНКО.

Вона розповість вам про дитинство п’яти   украЇнців, які прославили нашу краЇну у всьому світі. Читайте історію про Павла Тичину, поета-модерніста, державного та громадського діяча, академіка АН УРСР, чия складна доля є дуже характерною для першоЇ половини ХХ століття;

Надію Суровцову письменницю, журналістку, перекладачку, громадського діяча, спадщина якої досі майже не видана;

Василя Симоненка поета, прозаїка, перекладача, журналіста, творчість якого глибоко пронизана народнопісенними мотивами;

Василя Стусапоета, перекладача, публіциста, політв’язня, правозахисника, Героя України.

6 січня 2013 року виповниться 75 років з дня його народження . Марина Павленко пише :”Так, якщо хоч трохи житимемо за Василем Стусом  треба мати тверде переконання,що твоя Правда за тобою. Ті, що переслідують тебе,тримають УкраЇну в колоніальному ярмі шляхом страшного терору, геноциду, нищення найкращих синів УкраЇни. На твоєму прапорі – вільна Україна з вільними громадянами, державою, в якій не буде соціального визиску і національного гніту.Отже , борючись із темрявою, ти несеш своему народові світло Правди”.

Творчість Василя Стуса викликає  неабиякий інтерес у сучасних літературознавців.

У книзі має місце розповідь про Ірину Жиленкопоета, прозаЇка, перекладача, особливістю поетичного  світобачення  якоЇ було воздавання слави повсякденному  життю.

Запрошуємо всіх бажаючих докладніше ознайомитися з виставкою.

Виставка однієї книги: 1 комментарий

  1. Ми в захопленні від оформлення блогу!!!Відчувається зацікавлення та любов до своєї праці!Чудові заходи,цікаві та естетично оформлені виставки!!!Молодці!!!Так тримати!!!

Обсуждение закрыто.