Заходи до 68-ої річниці Великої Перемоги (1941-1945)

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та жителі міста Умань, гості сайту!

До 68-ої річниці Великої Перемоги та в рамках обласного конкурсу “У фотооб’єктиві – користувач”, який проходить з 1 березня по 15 квітня 2013 року в номінації “Громада і бібліотека” Уманська міська бібліотека-філія № 5 проводитиме слідуючі заходи, ініціаторами проведення яких є : міська ветеранська організація ( голова А.Є. Ходан), громадська організація “Народна пам’ять Уманщини”( голова В.Риндюк), голова ветеранської організації в/ч А 3024 полковник у відставці М.Н. Бесараб, міська бібліотека-філія №5 – ( завідувач Т.Г.Цимбал).


З 24 березня по 20 травня 2013 року діє  в и с т а в к а- е к с п о з и ц і я “1941-1945 —  О в і я н і  с л а в о ю

У першому розділі “Черкащина в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р.” – збірники документів та матеріалів, науково-краєзнавчі видання.

Герої Радянського Союзу – уродженці Черкащинидругий розділ, в якому ви зможете познайомитися з Історичним нарисом “Іван Черняховський”, автор якого Олександр Филь. Ця книга про українця, уродженця Черкащини, Двічі Героя Радянського Союзу, командувача фронту генерала армії І.Д.Черняховського.

Про генерала-лейтенанта Деревянка К.М., який заслужено був удостоєний честі підписати Акт про капітуляцію Японії, чим була поставлена остання крапка у Другій світовій війні, к н и г и: документальні розвідки Л.М. Трохименко, “Легендарний генерал” та Альманах Уманської районної громадської організації “Товариство відродження батьківщини генерала К.М. Дерев’янка “Дзвін” – “Косенівський меридіан”.

Мають місце збірники документів та матеріалів в третьому розділі виставки-експозиції Боротьба трудящих Черкащини проти німецькофашистських загарбників та окупаційного режиму.

“Уманщина в полум’ї війни ( 1941-1945 р.р.)” відображають збірники наукових праць викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та книги уманських авторів.

Вашій увазі представлена колекція черкаських майстрів ( живопис, графіка, скульптура) ПОДВИГУ ЖИТИ У ВІКАХ.

В и с т а в к а — с п о м и н:

«Життя — воно найкраще з нагород!

9 Травня — найдорожче свято!

За волю й мир завдячує народ

Вам, Перемоги славної солдати!»

На виставці — фото, спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни, особисті речі, нагороди учасників цих подій.


 

9 квітня 2013 року о 13 годині відбудеться літературно-музична зустріч “Літературна муза в шинелі фронтовій” –
зустріч трьох поколінь: ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів,сьогоднішніх захисників Вітчизни (в-ч А3024), учнів професійного ліцею та учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Умані.
З а п р о ш у є м о   н а   з а х о д и.

Весна. 8 Березня.

Колектив Уманської міської бібліотеки-філії № 5 вітає прекрасних жінок з  в е с н о ю  та НАСТУПАЮЧИМ святом 8 БЕРЕЗНЯ!

Бажає усім нам великим і маленьким, сильним і беззахисним, тим, КОМУ довірено охороняти світ  і підтримувати світло у цьому світі, надихаючи на польоти, літати самим….

З  в е с н о ю усіх нас !

В е с н я н о г о   н а с т р о ю   К О Ж Н І Й  і  к о ж н о м у….

Жіноче серце! Чи ти лід студений?

Чи запашний, чудовий цвіт весни?

Чи світло місяця? Огонь страшенний,

Що нищить все? Чи ти, як тихі сни

Невинності?

Чим бєшся ти? Яка твоя любов?

В що віриш? Чим живеш? Чого бажаєш?

В чім змінне ти, а в чім постійне? Мов.

І в а н  Ф р а н к о