Виставка однієї книги

 

 

Ольга Павленко – письменниця Уманщини, публіцист, Член Національної Спілки письменників України.

Кого Бог любить.Оповідання, новели та повісті / Ольга Павленко.-

Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2013.- 620 с.

Закінчила Черкаський державний педагогічний педінститут. Вчителювала на Львівщині, нині вчитель української мови та літератури Бабанської загальноосвітньої школи на Уманщині.

Друкуватись почала в студентські роки.

1996 року на літературному конкурсі, оголошеному Світовою федерацією жінок України в місті Торонто (Канада), дістала першу нагороду в номінації “Проза” – за оповідання “Лист до онучки”.

1997 року стала переможницею конкурсу імені Володимира Кобилянського на кращий твір для дітей. Результатом перемоги стало видання книжки- розмальовки “Абетка- Ярмарок” ( Київ: Видавничий центр Кухарука, 1998 ).

Авторка книжок : “Мальви на причілку”( Черкаси, 2007), “ Абетка-Ярмарок”(Київ, 1998, 2008), збірника сценаріїв “Казкогості з високості” ( Тернопіль, 2009, вірша до “Авторського календаря” (Київ, 2009) та збірника мовних цікавинок “Філологічний калейдоскоп”у трьох частинах ( Тернопіль, 2009-2012).

Кого Бог любить– нова книжка Ольги Павленко. Вона своєрідне продовження “Мальв на причілку”, адже, крім нових персонажів, читача нетерпляче виглядають і знайомі вже сварлива тітка Настя, єхидний Івань, практична Зоя, дільничний Микола з дружиною… А ще кожен знайде у ній відгомін власних переживань-міркувань, промовисті діалоги й колоритну “гуманську” говірку. Заодно, може, й відповідь на питання : кого ж таки Бог любить?

Автор літературно-художнього видання висловлює щиру вдячність Марії Королик за фінансову підтримку видання цієї книжки.

Технічний редактор Юлія Чабаненко. Верстка Наталія Барабаш. Малюнки Лесі Павленко.

Запрошуємо Вас в Уманську бібліотеку-філію № 5 поближче познайомитися з творчістю письменниці, прочитати  нову книгу Ольги Павленко “Кого Бог любить”, а також інші твори письменниці-публіциста Уманщини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*